IPMS Polska

Ryga 2020

W trakcie lipcowego festiwalu modelarskiego w Chełmży spotkaliśmy się z szefem IPMS Latvia – który przekazał zaproszenie dla polskich modelarzy do uczestnictwa w festiwalu modelarskim w Rydze - IPMS Latvia Golden Model Show, w sierpniu 2020 r. Poniżej przytaczamy treść zaproszenia (tłumaczenie z j.angielskiego):

<< IPMS Latvia ma przyjemność ogłosić, że w dniach 14-16 sierpnia 2020 roku w Rydze odbędzie się festiwal modelarski, na który IPMS Latvia serdecznie zaprasza wszystkich modelarzy i sympatyków modelarstwa z Polski.

To będzie już 6 Festiwal modelarski „Golden Model Show”. Tym razem tematem przewodnim będzie „Zimna wojna”. 

Nasze wydarzenie organizowane jest co dwa lata w łotewskim Muzeum Wojny jako otwarty festiwal międzynarodowy. Na festiwalu można zobaczyć zarówno modele wystawowe jak i konkursowe - wykonane z plastiku, kartonu oraz z innych materiałów. W ostatniej edycji festiwalu, która odbyła się w 2018 r. wzięło udział ponad 100 modelarzy z 7 krajów (w tym ze Skandynawii, Rosji i Białorusi a także z krajów bałtyckich), którzy wystawili ponad 600 swoich prac.

Czytaj więcej...

SMW 2020 Telford

 

 

 

W dniach 7-8.11.2020 r. odbędzie się kolejna edycja SCALE MODEL WORLD 2020

Informacje o SMW 2020 dostępne pod linkiem - SMW 2020

Informacje o Klasach konkursowych i Regulaminie obowiązujących w 2019 r. dostępne pod linkiem - Klasy konkursowe i Regulamin

 

 

 

 

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour