Kalendarz

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy!

 

W związku z pandemią koronawirusa w roku 2020 odwołane zostały prawie wszystkie imprezy modelarskie, w tym jedna z największych imprez modelarskich w kraju – Warszawski Festiwal Modelarski BABARYBA 2020. Przeniesiony z marca na jesień Festiwal Modelarski Bytom 2020 odbył się ostatecznie w formule ON-LINE. Po raz pierwszy w historii odwołano bodaj największe wydarzenie modelarskie na świecie – Scale Model World 2020 w Telford w Wielkiej Brtyanii. Szczegółowy opis sytuacji znajdziecie np tutaj.

Nie wiemy, co przyniesie nam rok 2021. Mamy nadzieję, że pandemia zostanie stopniowo opanowana i organizacja imprez masowych będzie ponownie możliwa.
Staramy się na bieżąco aktualizować poniższy terminarz, jednakże możemy nie posiadać wszystkich informacji. Dlatego, przed podjęciem decyzji o ewentualnym uczestnictwie w wybranej imprezie, sugerujemy zasięgniecie informacji bezpośrednio u jej organizatorów.

UWAGA – Informacje o koronawirusie (COVID-19): Spowolnienie rozprzestrzeniania się COVID-19 zależy od nas wszystkich. Każdy, także osoby młode i zdrowe, powinien w tym czasie unikać dużych skupisk ludzkich.
Bądź na bieżąco z wytycznymi w zakresie zdrowia publicznego zdefiniowanymi przez www.gov.pl. Zobacz wytyczne.

Co miesiąc Lista
Kwiecień 2021
Maj 2021
Czerwiec 2021
Lipiec 2021
Wrzesień 2021
Październik 2021
Listopad 2021
Grudzień 2021
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Kalendarze na pozostałych stronach

Kalendarz wydarzeń modelarskich na stronie ipms.uk:
https://ipmsuk.org/calendar/

Kalendarz wydarzeń modelarskich na stronie ipms.usa:
https://calendar.ipmsusa3.org/

Kalendarz imprez kolejowych, modelarskich, kolejowo-modelarskich w 2020 roku info

Kalendarz imprez modelarstwa kartonowego w 2020 roku: info

Kalendarz imprez modelarstwa okrętowego NAVIGA info

(PWit)